PirackI Folder

Firma edukacyjno rozrywkowa Tadeusz Waśko „Piracka Przygoda”.

Firma edukacyjno rozrywkowa Tadeusz Waśko „Piracka Przygoda” tel.  , to  morska atrakcja w Kołobrzegu, działa już ponad 17 lat zajmując się organizacją imprez dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych, w tym dużych imprez integracyjnych.

 

Programy edukacyjno rozrywkowe organizowane są w oryginalnej scenerii XIX wiecznego fortu. Nawiązują do tradycji morskich, związanych z tradycją wielkich żaglowców.

Podczas dwugodzinnej zabawy Piraci przeprowadzają szereg konkurencji z nagrodami i zabaw o tematyce morskiej.

 

„Piracka Przygoda” Zaprasza do korzystania z atrakcji dla dzieci i dorosłych, oraz organizacji imprez na terenie Reduty Solnej i całej Polski, samodzielnie lub przy wsparciu Bractwa Pirackiego.

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje dla Bractwa Pirackiego,  zajmujemy  się atrakcjami morskimi, historycznymi oraz wojskowymi , szerzeniem i kultywowaniem kultury i tradycji morskich.

Bractwo Pirackie działa na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego,  zabytków,  ze szczególnym uwzględnieniem kultur żeglarsko-morskich, techniki wojskowej i promocji historii Twierdzy Kołobrzeg, oraz upowszechnia wiedzę o materialnym i duchowym dziedzictwie Pomorza Zachodniego .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *