atrakcja turystyczna w kołobrzegu

PRZEJAŻDŻKI PIRATOBUSEM

PRZEJAŻDŻKI   GAZEM 69

Zapraszamy państwa do ekscytującej jazdy, terenowym samochodem wojskowym marki Gaz.Kultowy Gazik dostarczy wiele mocnych wrażeń!
GAZ 69 to prawdziwa, niekwestionowana legenda off roadu! To kilkadziesiąt lat tradycji i doświadczeń, niezliczone ilości przejechanych kilometrów na całym świecie.
Większość mężczyzn elektryzuje sama nazwa. Każdy wyczuwa jego wyjątkowość spoglądając na surową, kanciastą sylwetkę, świadczącą o mocy i niezawodności.
Nasza przygoda to trochę teorii i dużo niezapomnianej przejażdżki  klasycznym i oryginalnym ŁAZIKIEM. Przygoda rozpoczyna się krótkim szkoleniem .
Instruktor wyjaśni różnice pomiędzy współczesnym autem terenowym, a prawdziwym pojazdem wojskowym z napędem 4×4.
Omówi rodzaje przeniesienia napędu i przybliży pojęcia takie jak mechanizm różnicowy, reduktor oraz zasady ich działania i wykorzystania w czasie jazdy. Po takim wstępie odczujesz jego możliwości w terenie.
Dalej jest tylko lepiej! , wsteczny przekręcany w odwrotną stronę, piękny, niczym nie tłumiony dźwięk silnika i jedziemy w nasze środowisko naturalne – podmokły teren, mokradła i bagna,  grząski grunt, sypki piach, głębokie dołki, wysokie podjazdy i głośna praca silnika.
Podstawowa opcja, to ostra jazda. Zaczynamy . Tu, ze swej wygodnej i przytulnej osobówki przesiadasz się do topornego GAZA 69. Przez godzinę, na przemian, obserwujesz z prawego fotela jak przejechać dany odcinek, by pomagać kierowcy niczym prawdziwy pilot. Nie ma części teoretycznej. Teorię poznajesz równocześnie z praktyką.
Odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie brzmi: dasz sobie radę! Przejazd dopasujemy do Twoich umiejętności i skłonności do ryzyka. Służymy pomocą i radą podczas pokonywania każdej przeszkody:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *