Kołobrzeg atrakcje dla młodzieży i dzieci

Ferie zimowe Kołobrzeg 2016.

 PIRACKA PRZYGODA,  KOŁOBRZEG, REDUTA SOLNA.

Ferie zimowe 2016 w promocyjnej cenie zaplanuj z Piratami.

Firma edukacyjno rozrywkowa Tadeusz Waśko „Piracka Przygoda” tel .  , to  morska atrakcja w Kołobrzegu, działa już ponad 17 lat zajmując się organizacją imprez dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych, w tym dużych imprez integracyjnych.
Programy edukacyjno rozrywkowe organizowane są w oryginalnej scenerii XIX wiecznego fortu. Nawiązują do tradycji morskich, związanych z tradycją wielkich żaglowców.
Podczas dwugodzinnej zabawy Piraci przeprowadzają szereg konkurencji z nagrodami i zabaw o tematyce morskiej.
„Piracka Przygoda” Zaprasza do korzystania z atrakcji dla dzieci i dorosłych, oraz organizacji imprez na terenie Reduty Solnej i całej Polski, samodzielnie lub przy wsparciu Bractwa Pirackiego.
Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje dla Bractwa Pirackiego,  zajmujemy  się atrakcjami morskimi, historycznymi oraz wojskowymi , szerzeniem i kultywowaniem kultury i tradycji morskich.
Bractwo Pirackie działa na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego,  zabytków,  ze szczególnym uwzględnieniem kultur żeglarsko-morskich, techniki wojskowej i promocji historii Twierdzy Kołobrzeg, oraz upowszechnia wiedzę o materialnym i duchowym dziedzictwie Pomorza Zachodniego .
ZAPLANUJ ATRAKCJE Z PIRACKĄ PRZYGODĄ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *