piraci kołobrzeska atrakcja

Kołobrzeg atrakcje dla dzieci.Atrakcja dla przedszkola.

Piraci z Kołobrzegu w programie integracyjnym „Piracka przygoda”  atrakcji opartej na obyczajach morskich panujących na okrętach piratów.

 

kołobrzeg atrakcje zima

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawa oczywista że nie mogło obyć się bez krótkiej edukacji morskiej w formie zabawy. Dzieci poznały gdzie znajduje się dziób, rufa, burty oraz maszt i żagle na statku.

 

Kołobrzeg atrakcja,piracka przygoda

 

Podczas zabawy przedszkolaki dowiedziały się wielu ciekawostek na temat życia i pracy piratów. Misją Pirackiej Przygody jest kultywowanie pasji do żeglowania oraz obcowania z morzem.

Kołobrzeg atrakcje, dla dzieci,zima.

 

 

 

 

 

 

 Były zabawy przy muzyce folkowej, śpiewanie szant, dzieci miały okazję wyplątywania się z węzłów, dzielnie wbijały gwoździe oraz tańcowały pirackie haki. Wspaniale wyczuwały tradycje morskie Kołobrzegu.

 

atrakcja w kołobrzegu, zima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci poznały jak w prosty sposób można zorganizować atrakcje z rówieśnikami np. na podwórku podczas urodzin czy innej okoliczności. Wykorzystujemy 17 lat doświadczenia w organizacji dla dzieci atrakcji w postaci imprez integracyjnych  w Dzień Dziecka, Mikołajki, ferie zimowe.

 

Kołobrzeg atrakcje, dla dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prostota oraz uniwersalność konkurencji i zabaw daje dzieciom ogromną radość i jest motywacją do integracji z rówieśnikami. Uczą się  przez zabawę, bawią przez naukę. W naszych konkurencjach stawiamy na ruch, myślenie i spryt. Dzieci pobudzone do zdrowej rywalizacji, poznają waleczności i wolę sportowej walki.

Kołobrzeska atrakcja, zima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pokazujemy dzieciom jak można ciekawie spędzić czas mając chociażby zwykłą linkę czy deseczki. Jesteśmy doskonałą alternatywą dla dzieci, które jako pokolenie komputerowców nie zawsze wiedzą jak wygląda prawdziwa zabawa i integracja z rówieśnikami. Pirackie motto dla dzieci – ,,Więcej trzepaka mniej komputera”.

Atrakcja dla dzieci w kołobrzegu,piracka przygoda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panie przedszkolanki tak samo jak dzieci stawały się bohaterami Pirackiej Przygody i zamieniały się w ,,Prackie Branki” by poczuć klimat wspaniałej zabawy , dają przykład uniwersalności tradycyjnych żeglarskich zabaw jakie organizujemy dla dzieci jak i dorosłych.

Kołobrzeg atrakcja dla dzieci, w przedszkolu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każde chętne dziecko ma okazje uczestniczyć czynnie w konkursach dowiadując się kto to jest cieśla okrętowy, czym się zajmuje, popróbować czynność związanych z budową statków. Proste narzędzia przenoszą dzieci do stoczni, by wybudować statek.

kołobrzeg dla dzieci

 

 

 Dwugodzinna zabawa zakończyła się nagrodą niespodzianką dla każdego małego uczestnika.Piratów nagrodziły gromkie brawa i uśmiechy dzieci. Ahoy, szczury lądowe wyglądajcie Pirackiej flagi na horyzoncie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *